Sofiya Rotaru Poyihala Z Ukrayiny Vidma

Співачка Софія Ротару з початку повномасштабного вторгнення рідко виходить на зв’язок з шанувальниками. Вона перестала вести свої соцмережі і з’являтися на концертах, проте артистка завжди реагує на масовані ракетні атаки. 

Її сестра Ауріка Ротару говорила, що Софія Михайлівна зараз живе під Києвом, в селі П’ятихатки, разом зі своїм сином Русланом Євдокименком. 

При цьому відьма Марія Тиха вважає, що артистка поїхала. Про це, продовжила вона, свідчить карта “Колесо фортуни”.

“Я думаю, що Ротару кудись поїхала. Я б сказала, що вона зараз хоче відпочити. Артистка багато років працювала, а зараз живе для себе і намагається зайвий раз себе не смикати, не нервувати. У людини немає бажання виступати на якихось концертах. Вона прийшла до того, що час вже відпочивати. Вона розважається, витрачає гроші, які заробила за все життя”, – сказала Тиха в коментарі УНІАН.

Наближена до Ротара людина розповіла, що артистка намагається обмежити спілкування з людьми, тому що боїться заразитися коронавірусом. За її словами, свого часу співачка захворіла “Омікроном” і дуже важко його перенесла. Тому зараз вона переживає за своє здоров’я.

Також нещодавно з’явилася інформація про те, що Софія Ротару допомогла своєму онукові втекти за кордон, де він зараз намагається побудувати музичну кар’єру під псевдонімом “Шаман”.