Rosiyany Na Fronti Skarzhatsya Shho Vykorystannya Whatsapp I Sms Zbilshuye Ryzyk Udariv Isw

Російське командування скаржиться на військових, які на фронті використовують власні телефони та спілкуються через WhatsApp і SMS.

Як повідомляє Інститут вивчення війни (ISW), окупантів не одноразово попереджали про небезпеку користування соцмережами та інтернетом, однак вони нехтують словами командування.

“WhatsApp та інші повідомлення, які надсилають російські військові, потрапляють в українські перехоплення, включаючи документи, скріншоти розмов і медіа-файли”, – пояснили аналітики.

Зазначається, що російське командування звинуватило використання мобільних телефонів у нищівному ударі ЗСУ по району зосередження в Макіївці Донецької області напередодні Нового року 2023 року. Протягом року ворог намагався вирішити дану проблему, але схоже, що не вдалось.

Сили оборони України за поточну добу відбили близько 60 атак російських загарбників на фронті. Найбільше російські окупанти намагалися штурмувати українські позиції на Бахмутському і Авдіївському напрямках. 

У листопаді Силами оборони України було ліквідовано близько 28 тисяч 550 осіб особового складу противника та знищено 3 тисяч 90 одиниць російського озброєння та військової техніки.

Станом на 1 грудня Російська Федерація втратила на війні проти України вже 330 040 солдат.