Yak Vyrobnykam Produktiv Otrymaty Pilgovyj Gaz U Berezni Algorytm Dij

Про це йдеться у повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Згідно з алгоритмом, щоб успішно подати заявку на придбання природного газу, слід виконати такі умови:

Включення до Переліку:

а) слід звірити списки суб’єктів господарювання, які подавали заявки на включення до Переліку суб’єктів господарювання, основним видом діяльності яких є, зокрема, виробництво продовольчих товарів, що мають істотну соціальну значущість, із Переліком, затвердженим наказом Мінагрополітики від 21.01.2022 № 25, який розміщено на офіційному веб-сайті міністерства;

а) якщо суб’єкта господарювання немає в Переліку, до 17:00 25 січня необхідно спрямувати офіційного листа на Мінагрополітики за підписом керівництва ОДА або профільної аграрної асоціації, які уклали з Міністерством аграрної політики та продовольства України Меморандум щодо включення до Переліку на електронну пошту: o.sharuga@minagro.gov.ua та продублювати на first.deputy@minagro.gov.ua.

«Важливо! До листа обов’язково має бути доданий витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань із зазначеними КЕКВ», — підкреслили в міністерстві. 

Визначитися з акредитованим на українській енергетичній біржі постачальником газу, який буде представляти інтереси на торгах. Подати заявки для участі в торгах на придбання газу.

Із 01 до 05 лютого суб’єкти господарювання, включені до Переліку, подають заявки за формою щодо придбання газу на березень на електронну скриньку: gas.auction@mev.gov.ua.

«Заявка, додаток до неї та копія договору з трейдером подаються одним файлом у форматі PDF», —  підкреслили у міністерстві.

До 10 лютого відбудеться затвердження Списку суб’єктів господарювання, які подали заявки на купівлю газу власного видобутку на березень.

Далі необхідно ознайомитись із рішенням Комітету з нагляду за біржовими торгами з продажу газу власного видобутку щодо переліку допущених суб’єктів до торгів.

«Повідомити постачальника газу щодо участі в торгах, які відбуваються до 22 числа поточного місяця», — підсумували в міністерстві.