Mykogen 2015 8158 696x463
Фото: Guilleminstudio

Бельгійська група Greenyard оголосила про продаж частини свого сільськогосподарського бізнесу місцевому інвестфонду. Сума операції складе €120 млн, повідомляє Fresh Produce Journal.

Посеред іншого новому власнику переходять компостні підрозділи в Польщі та Україні (раніше Mykogen), які були придбані Greenyard влітку 2017 р. у інвестфонду Abris Capital Partners за €90 млн.

Компанія оголосила про продаж частини свого бізнесу після падіння прибутку за підсумками минулого року. За рахунок позбавлення від активів Greenyard сподівається підвищити свою рентабельність.

До слова, сільськогосподарський бізнес Greenyard лідирує на ринку Європи з виробництва субстратів, сумішей та добавок для вирощування рослин, а також компосту для печериць. Ці товари експортуються в більш ніж 60 країн світу.

Стороною-покупцем виступає бельгійський інвестиційний фонд Straco, який веде активну діяльність у розробці проектів нерухомості.

Зазначимо, що останні 12 місяців для Greenyard дійсно видалися непростими. Падіння продажів в Бельгії та Німеччині, 2,4%-ве зниження прибутку в 2017/18 маркетинговому році в підрозділі Fresh. Загальний обсяг продажів упав на 1,7%.

У той же час сільськогосподарське підрозділ показував хороші результати, збільшившись на 20,2% — в чому завдяки придбанню Mykogen, вважають в Національному грибному агентстві.