В Україні в 2018 році посіяли органічним амарантом 800 га — в 3,2 рази більше, ніж у минулому році. Про це з посиланням на дані Олександра Дуди, голови Асоціації виробників амаранту і амарантових товарів, передає agrotimes.

В цілому за останній час площі під органічним амарантом зросли більш ніж у шість разів. Але вони все рівно дуже невеликі, враховуючи потреби в сировині переробних підприємств, каже Дуда.

Найбільші ж площі під амарантом за всю історію України були в 2003 році. Тоді вони становили близько 35 тис. га.

Зараз в Україні налічується 30 виробників амаранту. Вирощують його на різних площах – від декількох до 150 гектарів. Привертає фермерів висока рентабельність культури. Крім того, на неї високий попит, переробники контрактують весь урожай ще з весни.

При цьому ціна на амарантове насіння істотно різниться. Якщо органічний амарант купують по 35 тис. грн/т, то тонну неорганічного оцінюють у 25 тис. грн.

З насіння роблять олію, крупу, борошно і навіть макуху з зародків. До речі, унікальний продукт виробляють в Миколаєві. Там побудували лінію по виробництву олії холодного віджиму — при 40°C, раніше таке не представлялося можливим. Холодний віджим допомагає зберегти корисні речовини амарантової сировини і перенести їх в масло.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.