E80aac83190191f9910d195d43eb03f99bc2bd69 696x366

Україна має шанси отримати дозвіл на експорт яловичини до Європейського союзу вже наприкінці 2019 року. Такими очікуваннями поділилась Ольга Трофімцева, заступник міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції.

«Ключовою проблемою виходу на європейський ринок була відсутність системи державного моніторингу за розповсюдженням захворювання худоби губчастоподібною енцефалопатією. Але частину коштів для впровадження цього моніторингу було включено до бюджету-2017», — цитує Трофімцеву видання «Економічна правда».

Зазвичай отримання дозволу займає до двох років. Відповідний запит до Єврокомісії вже надісланий, і наступного року Україна чекає інспекцію з перевіркою.

На противагу продукції птахівництва, в українській яловичині зацікавлена сама Європа, вважає економіст аналітичного відділу ФАО Андрій Ярмак. Це єдиний вид м’яса, на який в ЄС існує дефіцит, і він поступово збільшуватиметься.

Як розповіла на Ukrainian Beef Congress Каролін Монійо із Французького інституту скотарства, щороку 2,7 млн тонн яловичини реалізується в ЄС у свіжому або охолодженому вигляді. Споживання м’яса загалом розвивається, особливо рубленого:

Meat

Проте цей показник дуже залежить від обсягів забою тварин:

Meat 2

«Європейці вимогливі до того, що їдять. Це «зрілі» споживачі, які вже звикли до певних смакових властивостей», — каже Монійо. Та й темпи споживання яловичини в різних регіонах ЄС суттєво відрізняються.

Meat 3

До слова, Україна має щорічну квоту на постачання до ЄС 12 тис. тонн яловичини. Проте зараз експорт вітчизняного м’яса обмежується переважно ринкам країн СНД.