Kakk Varit Chechevitsu Korichnevuyu 696x392

За останні п’ять років бобові почали вирощувати по всій території країни. Окрім традиційних квасолі й гороху, в Україні добре родить нут, сочевиця, турецький горох маш і люпин. Раніше ці культури росли лише на півдні й центрі.

Зокрема, у 2,5 рази виросли за рік посіви сочевиці. Якщо торік урожай збирали з площі в 1000 га, то цього річ під сочевицю виділили 2500 га, повідомляє Інфоіндустрія. До слова, в країні вирощується переважно зелена сочевиця.

«Експорт сочевиці за ці роки зріс майже у вісім разів. Наші покупці – це Індія, Бангладеш, Туреччина», – каже Антоніна Скляренко, президент Товариства виробників і споживачів бобових України.

Сочевиця має високий рівень маржинальності – як із розрахунку на 1 га посівної площі, так і на 1 тонну кінцевої продукції.

«Ми маємо традицію виведення сортів нуту та сочевиці власної селекції, адаптовану агротехніку та ринки для експорту», – каже Павло Коваль, генеральний директор Української аграрної конфедерації.

Експерт припускає, що скоро сочевиця перестане бути нішевою культурою. Адже, за прогнозами Товариства виробників і споживачів бобових України, під сочевицею незабаром буде зайнято 10 000 га.