Харамний імпорт: мусульманська Індонезія купуватиме більше свинини

Виробництво свинини у Індонезії не справляється зі зростаючим попитом, повідомляє Торгово-промислова палата цієї країни. Останні 15 років місцевий уряд не підтримував свинарів, тож нині спостерігають застій виробництва.

Нещодавно Індонезія оголосила себе відкритою державою для поставок свинини. Найближчим часом влада має намір спростити процедуру отримання ліцензії на торгівлю продовольством для іноземних компаній.

«Ми знаємо про інтерес великих виробників постачати продукцію на наш ринок, насамперед йдеться про Німеччину, Бельгію, Росію і Словаччину», — цитує газета The Straits Times висловлювання керівника департаменту продовольства торгово-промислової палати країни Томаса Дармавана.

Згідно з даними національної асоціації виробників свинини Індонезії, обсяги виробництва свинини в цьому році виростуть на 20% і складуть 4,2 млн тонн, що стане рекордним показником за останні 25 років.

Попри те, що Індонезія здебільшого є мусульманською країною, із 260 млн чоловік населення майже 13% не сповідують іслам.