Tartufo Garda 696x470

Засновник ферми Sunberry Ukraine Олександр Джига вирощує на Вінничині плантацію трюфелів, яку згодом планує розширити до 20 га. Стартував бізнес із 1,5 га, передає agrotimes.net.

«З плантації, залежно від виду трюфеля в перший рік можна зібрати від 4 кг/га. Рекорд ‒ 250 кг/га. В середньому вдається збирати 80-150 кг/га», ‒ зазначив фермер.

Культивування трюфелів ‒ довгий бізнес. Плодоносити плантація починає з четвертого-п’ятого року. А максимальний урожай можна отримати лише через 20 років.

Перші інвестиції становлять від 5 000 до 10 000 євро на гектар. У цю суму входить заробітна платня, посадковий матеріал, аналіз та підготовка ґрунту, краплинне зрошення. На коригування живлення, аналізи та міжрядні обробітки щороку витрачається ще 350-500 євро на гектар.

Врожайність трюфельної плантації з часом підвищується, адже мікориза посилюється і дає більше грибів. Термін окупності такого бізнесу складає вісім-дев’ять років.

Як вважає Олександр Джига, вирощування трюфелів буде вигідним в Україні як мінімум 20-30 років. Перевиробництва чи великої конкуренції не очікується.

Природно-кліматичні умови України дозволяють культивувати майже всі види трюфелів. Зазначимо, що найдорожчий в світі трюфель ‒ п’ємонський. Його мінімальна ціна складає 2 000 євро. Стартує ж ціна на французький делікатес з 300 євро за кілограм.